Náplň práce

  • Provoz a údržba zařízení a strojů
  • Zajišťování oprav
  • Spolupráce s mistrem
  • Spolupráce při revizích
  • Řešení okamžitých technických výpadků a poruch na zařízení

Zkušenosti a znalosti

  • Měli byste být manuálně zruční a výhodou bude, když budete mít zkušenost se seřizováním strojů
  • Vyučení zámečník, mechanik nebo seřizovač výhodou
  • Nabízíme

    • Odpovídající mzdové ohodnocení
    • Za přesčas o víkendu bonus nad rámec zákonného příplatku
    • 25 dnů placené dovolené
    • Příspěvek na penzijní připojištění 500 Kč/měsíc
    • Příspěvek na telefon, tarif i pro rodinné příslušníky
    • Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito

    Očekáváme

    • Pracovitost
    • Spolehlivost
    • Týmovou spolupráci
    • Zdravotní způsobilost
    • Chuť na sobě pracovat

    O nás

    • Jsme již 30 let stabilní společnost
    • Jsme hrdý regionální zaměstnavatel z Nového Hrádku
    • Vyrábíme pro významné klienty
      • automotive
      • zdravotnictví
      • nábytkářství