Náplň práce

  • Koordinace práce na výrobní lince dle zadání mistra.
  • Průběžná kontrola pracovníků a zadávání úkolů na směně.
  • Spolupráce s mistrem a technologem lakovny na plynulém provozu lakovny.
  • Evidence dílů ve výrobě dle plánu výroby, včetně průběžné kontroly.
  • Kontrola způsobu přípravy dílů k lakování dle technické dokumentace.
  • Nastavování lakovacích procesů a parametrů v programech PC.
  • Zodpovědnost za kvalitu lakovaných dílů.
  • Lakování plechových dílců a konstrukcí práškovou barvou.

Zkušenosti a znalosti

  • znalosti a dovednosti z práškového lakování výhodou (nejsou podmínkou)
  • čtení technické dokumentace
  • základní znalost práce na počítači
  • schopnost vést a motivovat menší tým spolupracovníků
  • spolehlivost, samostatnost a zodpovědnost
  • ochota učit se novým věcem

Nabízíme

  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Za přesčas o víkendu bonus nad rámec zákonného příplatku
  • 25 dnů placené dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění 500 Kč/měsíc
  • Příspěvek na telefon, tarif i pro rodinné příslušníky

Očekáváme

  • Pracovitost
  • Spolehlivost
  • Týmovou spolupráci
  • Zdravotní způsobilost
  • Chuť na sobě pracovat

O nás

  • Jsme již 30 let stabilní společnost
  • Jsme hrdý regionální zaměstnavatel z Nového Hrádku
  • Vyrábíme pro významné klienty
    • automotive
    • zdravotnictví
    • nábytkářství